22

10.2024

21:27

VIDEO | Meister mängis viiki, Tammeka lõpetas pika seeria

A. Le Coq Premium liigas algas teisipäeval, 22. oktoobril 33. voor. Eesti meister Tallinna FCI Levadia mängis 1:1 viiki FC Nõmme Unitediga, Tartu JK Tammeka alistas 2:1 FC Kuressaare.

FCI Levadia — FC Nõmme United

FCI Levadia asus A. Le Coq Arenal juhtima 66. minutil, kui Mark Oliver Roosnupp lõi Maksimilian Skvortsovi tsenderdusest värava. Kümme minutit hiljem lõi Unitedi keskkaitsja Jakub Luka oma Premium liiga debüütvärava, realiseerides penalti. Eelmises voorus kindlustas FCI Levadia klubi ajaloo 11. meistritiitli, United jätkab järgmisel hooajal Esiliigas.

Mängu tipphetked:

Mark Oliver Roosnupu intervjuu:

Mihkel Järviste intervjuu:

Tartu JK Tammeka — FC Kuressaare

Tartu JK Tammeka lõpetas kodusel Tamme staadionil kümme mängu kestnud võidupõua FC Kuressaare vastu. Kohtumise initsiatiivi haaras Kuressaare, minnes 40. minutil Aleksander Iljini tabamusest juhtima. Kodumeeskonna väravad sündisid tesel poolajal — 73. minutil viigistas seisu Tanel Lang ja 87. minutil vormistas võidutabamuse Ahmed Adebayo Basher. Enne kolmapäevaseid Premium liiga mänge tõusis Tammeka liigatabelis 38 punktiga viiendale kohale. Kuressaare jätkab kaheksandal real, olles 33 mänguga kogunud 31 punkti.

Ahmed Adebayo Basheri intervjuu:

Magnus Karofeldi intervjuu:

A. Le Coq Premium liiga jätkub 33. vooru kohtumistega kolmapäeval, 23. oktoobril.

Pildil FC Kuressaare ja Tartu JK Tammeka kohtumine juulikuus. Foto: Katariina Peetson/Jalgpall.ee