25

10.2024

10:37

VIDEO | Harju ja Viimsi voorus ei vääratanud

Esiliigas mängiti neljapäeval, 24. oktoobril, 33. vooru kohtumised. Tartu JK Welco alistas 6:0 JK Tabasalu, Harju JK Laagri teenis 4:1 võidu Tallinna FC Flora U21 üle, Tallinna FCI Levadia U21 ja FC Elva mängisid 0:0 viiki ning Viimsi JK oli 1:0 parem FC Tallinnast.

Tartu JK Welco – JK Tabasalu

Tartu JK Welco alistas koduväljakul JK Tabasalu 6:0. Kaks väravat lõi Andreas Kiivit, ühe tabamuse lisasid Marko Mägi, Erki Mõttus, Mark William Mugra ja Ander Vool. Liigatabelis on Welco kogunud 55 punkti, mis paigutab nad neljandale kohale. JK Tabasalu on 12 punktiga viimasel real.

Mängu tipphetked:

Harju JK Laagri – Tallinna FC Flora U21

Medalinõudleja Harju JK Laagri alistas koduväljakul tabelinaabri Tallinna FC Flora U21 4:1. Harju viis 15. minutil penaltist juhtima Daniil Rudenko, millele 33. minutil lisas edu Kristjan Kriis. Kuigi Flora duubelmeeskond lõi 44. minutil ühe tagasi, kui täpne oli Roland Lukas, suurendas Harju teisel poolajal vahet — esmalt kasvatas seisu 3:1 Karel Eerme ning kolmandal üleminutil vormistas võidutabamuse Martin Jose. Harju jätkab tabelis teisel kohal, olles kogunud 69 punkti. Tabeliliidrist Viimsi JK-st jäädakse maha kahe punktiga ning lähimat jälitajat Flora U21-te edestatakse kuue punktiga.

Tallinna FCI Levadia U21 – FC Elva

Tasavägise kohtumise järel leppisid tabelinaabrid 0:0 viigiga. Esiliiga tabelis on FCI Levadia U21 44 punktiga kuuendal kohal ja FC Elva 40 punktiga seitsmendal.

FC Tallinn – Viimsi JK

Esiliiga tabeliliider Viimsi JK alistas võõrsil tasavägise mängu järel FC Tallinna 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi Johann Kõre. Kodumeeskond lõpetas mängu ühemehelises vähemuses, kui 79. minutil teenis punase kaardi Aleksandr Volkov. Esiliiga tabelis jätkab Viimsi liidrina, edestades lähimat jälitajat Harju JK Laagrit kahe punktiga. FC Tallinn on 51 punktiga viiendal real.