05

10.2024

20:32

VIDEO | Flora, Levadia ja Tammeka olid võõrsil võidukad

A. Le Coq Premium liigas algas laupäeval, 5. oktoobril 31. mänguvoor, kus edu saatis võõrsil mängivaid meeskondi. Tallinna FC Flora alistas 4:0 FC Nõmme Unitedi, Tallinna FCI Levadia oli 2:0 parem JK Narva Transist ning Tartu JK Tammeka 2:1 JK Tallinna Kalevist.

FC Nõmme United – Tallinna FC Flora

Mänguvoor algas kell 12.30 Männiku staadionil. Külalised asusid kohtumist juhtima juba 3. minutil, kui Vladislav Kreida karistuslöögist toimetas Sergei Zenjov palli väravasse. 52. minutil kordus sarnane stsenaarium: Kreida andis taas karistuslöögi, mille Zenjov suunas võrku. Kümme minutit hiljem vormistas Zenjov oma karjääri kolmanda kübaratriki ning 70. minutil suurendas Flora eduseisu neljaväravaliseks.

Mängu tipphetked:

Samuel Merilai intervjuu:

Sten Patrick Prunni intervjuu:

JK Narva Trans – Tallinna FCI Levadia

Voor jätkus kell 14.30 Narva Kalev-Fama staadionil. FCI Levadia viis juhtima Mihkel Ainsalu, kes jõudis 17. minutil esimesena Aleksei Matrossovi tõrjest vabaks jäänud pallini. 31. minutil leidis Michael Schjønning-Larsen viiekasti joone lähedalt Aleksandr Zakarliuka, kes vormistas seisuks 2:0. Rohkem väravaid kumbki meeskond järelejäänud aja jooksul ei löönud.

German Šleini intervjuu:

Brent Lepistu intervjuu:

JK Tallinna Kalev – Tartu JK Tammeka

Mängupäeva lõpetas kell 17.00 Kadrioru staadionil alanud kohtumine. Külalised avasid skoori 24. minutil, kui Tristan Koskor realiseeris penalti. Kalev viigistas seisu 71. minutil Stanislav Baranovi tabamusest, kuid viimane sõna jäi Henri Pedmansonile, kes 77. minutil Ezekiel Olawale Abiola Tanimowo söödust Tammeka võidu kindlustas.