24

10.2024

22:43

Naiste koondis kohtub Balti turniiri finaalis Lätiga

Eesti naiste koondis teenis täna, 24. oktoobril pääsme Balti turniiri finaali, kui poolfinaalis alistati penaltiseerias Leedu. Otsustavas mängus minnakse 27. oktoobril vastamisi Lätiga.

Turniiri võõrustaja Läti läks täna õhtul toimunud poolfinaalis vastamisi Fääri saartega, keda võideti seisuga 2:1. Läti naiskond asus kohtumist juhtima 28. minutil, kui täpne oli Karlīna Miksone. 57. minutil lõi Birita Ryan Fääri saarte viigivärava, ent kodunaiskonnale tõi 2:1 võidu avavärava autor Miksone.

Finaalmäng, millele Eesti läheb vastu Balti turniiri valitseva võitjana, toimub Riias pühapäeval, 27. oktoobril kell 18.00. Kohtumisest vahendab otsepilti Soccernet TV. Kolmanda koha omaniku selgitavad Leedu ja Fääri saared samal päeval kell 12.00.