Sügiskuu esimene Jalka on pannud lugejate küsimustele vastama koondise tugitala Sergei Zenjovi, kes lisaks oma praeguse karjääri hindamisele heidab kerge pilgu ka tuleviku suunas. Sealjuures ei välista Zenjov naljaga pooleks võimalust, et ta võiks liituda Barcelona ründajatega!
Pikemas ülevaates tutvustavad eestlastest vutifännid, kuidas käia välismaal jalgpalli vaatamas – milliseid mänge valida, kuidas osta pileteid ning mida igas riigis tähele panna. Premium liiga rubriigis on omakorda vaatluse all Eestit külastavad jalgpallituristid ning muljed ja põhjused, mis välismaalaseid Maarjamaale toovad.
Persoonidena astuvad septembrikuu Jalkas üles vennad Rõivassepad, kes on Eestis teinud omapärast ajalugu ning esimese vendade triona jõudnud väljakul käia Premium liigas. Kes kolmest vennast on parim jalgpallur ja miks mehi enam praegu Eesti kõrgeimal tasemel näha ei saa, sellele annavad vastust vennad Kaspar ning Sander.
Peatoimetaja Indrek Schwede kolumnis on seekord luubi all rahvusringhäälingu roll jalgpalli teleülekannete näitamisel ja meie riigi julgeoleku psühholoogilises kaitses.
Pilguheit minevikku ning olevikku toob rambivalgusesse 2012. aastal kodusel U19 EM-turniiril mänginud Eesti toonase noortekoondise – kuhu on viis aastat tagasi Eesti au kaitsnud noormehed tänaseks jõudnud?
Piirkondliku arengu loos saavad sõna Rakvere linna jalgpalli ja korvpalli asjatundjad, kes heidavad valgust kohalikule spordielule ning sellele, kas pärast Tarva korvpallimeeskonna meistriliigast väljajäämist saab pullide linnast puhtalt jalgpallikants.
Unistuste koosseisu rubriigis avaldab oma alg11 nimed koorijuht Lydia Rahula, noormängijatest tutvustame lähemalt Viljandi Tuleviku mängumeest Roger Teori, treenerina astub luubi alla Andrei Veis ning lähemalt selgitatakse tagamaid ka probleemile, miks noormängijatel välismaal mängida ei lubata.
Postritel ilutsevad seekord Pärnu JK naiskond, Hollandi naistekoondis ning Marcus Rashford.